درباره ما


تیم چند تخصصی خبره در فناوری توانبخشی

Specialist Multi Disciplinary Team

SMDT

علل بی رقیب بودن کیفیت و قیمت محصولات شرکت دانش بنیان توان دانش مهرسام
1- تیم تحقیق و توسعه شرکت متشکل از اساتید، اعضاء هیات علمی و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های معتبر جهان و افراد خبره صنعت با سوابق چند دهه تولید و مشاوران بالینی و طراحان صنعتی خبره است. این تیم همواره مسیر بهینه طراحی محصولات را پیش گرفته اند و هزینه های آزمایش و خطا در فاز طراحی محصولات وجود ندارد.
2- قطعات و مواد مصرفی شرکت از بهترین کیفیت انتخاب می شوند و با حذف واسطه ها از منابع دست اول تهیه می شود.
3- شرکت های دانش بنیان معافیت ها و تسهیلاتی در هزینه های مالیات، گمرک، اجاره محل استقرار و... دارند. این موارد به کاهش هزینه تمام شده محصول کمک شایانی کرده است. از طرفی تکیه بر دانش فنی بومی منجر شده است اثرات نوسانات ارزی بر قیمت محصولات شرکت اندک باشد.
4- متاسفانه در اغلب شرکت ها شاهدیم هزینه هایی با عناوینی مانند کمیسیون، درصد، حق مشاوره، حق بازاریابی و... به افرادی داده می شود که در فرآیند خرید به طرق مختلف تاثیر گذارند. شرکت مهرسام همه این هزینه ها را ناپاک می داند و از هزینه های بازرگانی خود حذف کرده است. رفرنس استعلام کیفیت محصولات ما اساتید خوش نام و پیشکسوت و خبره در بیش از پنجاه کلینیک سراسر ایران هستند که از محصولات مهرسام استفاده می کنند.
5- شرکاء شرکت دانش بنیان توان دانش مهرسام، افق دید بسیار بلند مدت در قیمت گذاری و ارایه خدمات دارند و به دنبال سود لحظه ای و زودگذر طی چند سال نبوده و نخواهند بود. از همین رو خود را متعهد به احترام به نظرات مشتریان و ارایه بهترین خدمات پس از فروش می دانند.
6- استفاده از مزایای تولید انبوه، برون سپاری و سری کاری در مونتاژ تجهیزات، کمک شایانی به کاهش هزینه های تولید شرکت کرده است.
7- در هر شرکتی قسمتی از هزینه های عرضه محصولات متعلق به خدمات پس از فروش و گارانتی و هزینه های احتمالی متعاقب آن است. به دلیل استفاده از قطعات الکترونیکی و مکانیکی با بهترین کیفیت و از برترین سازندگان دنیا، هزینه های برگشت و تعمیر محصولات شرکت، بسیار ناچیز است که این منجر به کاهش هزینه های فروش شده است.
به این دلایل است که کیفیت محصولات تیم چند تخصصی خبره توان دانش مهرسام بی رقیب و هزینه های آن بسیار پایین تر است.
دکتر امیر سالار جعفرپیشه
مدیر عامل شرکت دانش بنیان توان دانش مهرسام
عضو هیات علمی آموزشی و مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

این شرکت 9 اختراع ثبت شده داخلی و یک اختراع ثبت شده در آمریکا (US patent) دارد